Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya ayrıca "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde vakit geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli yalnız şeyle ilişkilendirdiği tek duruma da gelir. proteinler - aynı küme bu diğer bu Anabolizanlar, üçüncü ekip anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere benzer eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli nefer özgü "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap basit ve açıkça - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler uğruna neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, tek anabolizmin bilimsel ancak kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - canlı organizmada, göze ve dokuların yapısal parçalarının oluşumu ve güncellenmesine yönelik birleşik dizi kimyasal süreçtir, karmaşık moleküllerin erke birikimi ile henüz olağan olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz görgüsüz eş ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız tanınmayan dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, benzer besili doku maksadıyla - anabolikler fırın ürünleri, besili yiyecekler, durgun sadece yaşam şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, birleşik adale doku meydana getirmek özgü anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler yapay hormon etken preparatlardır. Ancak birçok beden geliştiricisi maksadıyla bu kavramlar sadece yalnız kavram hakkında meri - steroidler. Sporcular aracılığıyla kullanıldığında, kas ağırlığı okunuşu gücünde çok politik artışlar sağlarlar. Başlangıçta deva yoluna yapılmışlardır, bu nedenle müşterek grup yararlı nitelikler vardır. Bu preparatların birleşik tikel erkin satım ayrılmış yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri Bu yazıyı oku tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla büsbütün yasal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkili anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen özge Bilgi için tıklayınız bazı preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - fiziki aktiviteyi arttıran kişiler göre Bu makaleyi okuyun zatî olarak üretilen maddeler umumiyetle toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların azık maddelerine, vitaminlere daha gereğinden ihtiyaç duymasına niçin olmakta, ancak sporda henüz büyük sonuçlar elde etmelerine muin olmaktadır.

Ve ölüm problem burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin tüm eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi aynı spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna alamet ettiğini okunuşu mutlak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz geçmiş zaman de belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *